De Commissieleden

Hieronder staan de huidigecommissieleden.

Commissieleden:

Technische Commissie:

  • Sinds: woensdag 7 maart 2018Josine Knibbeler
  • Sinds: woensdag 7 maart 2018Suzanne van Buul

| Functieomschrijving |Stuur een bericht |

Feestcommissie:

  • Sinds: woensdag 18 maart 2009Arend van Esschoten
  • Sinds: woensdag 6 april 2011Koen van der Sommen
  • Sinds: woensdag 27 maart 2013Ingrid Schenkelaars

| Functieomschrijving |Stuur een bericht |

Kascommissie:

  • Sinds: woensdag 20 maart 2019Katinga Bos
  • Sinds: woensdag 23 september 2020Harm Steneker

| Functieomschrijving |Stuur een bericht |

Reserve Kascommissie:

  • Sinds: woensdag 23 september 2020Roel Rambags

| Functieomschrijving |Stuur een bericht |

Webmaster:

  • Sinds: woensdag 7 mei 2003Maurice van der Lee
  • Sinds: woensdag 31 maart 2004Sandra Kluytmans

| Functieomschrijving |Stuur een bericht |

Penningmeester Competitie:

  • Sinds: dinsdag 3 november 2009Peter Swemmers

| Functieomschrijving |Stuur een bericht |

Begeleider Junioren:

  • Sinds: woensdag 5 april 2006Maurice van der Lee
  • Sinds: woensdag 26 augustus 2020Arno Rovers
  • Sinds: woensdag 26 augustus 2020Ingrid Schenkelaars
  • Sinds: woensdag 26 augustus 2020Bas van de Moosdijk
  • Sinds: woensdag 26 augustus 2020Rien Smeets

| Functieomschrijving |Stuur een bericht |